1 1 1 1
object/upload/baner/admin/139a3_1.gif
object/upload/baner/admin/04fde_karnameh.gif

اقتصاد مهندسی
 

آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 91 (بهمن 90)، متقارن است با دومین سالی که آزمون کارشناسی ارشد، حاوی سؤال‌های درس اقتصاد مهندسی است. البته باید اذعان داشت که سؤال‌های سال 91 سخت‌تر از سال 90 برگزار شده است. اگر در سال 90 به صرف دیدن، محاسبات و تحلیل‌های ذهنی، ایده‌ی طراحی سؤال‌ها مشخص می‌شد، در آزمون ارشد 91 شانس این امر به مراتب کمتر بوده است. می‌توان گفت که بین 80 تا 90 درصد از سؤالات سال 90، در کمترین زمان و بدون زحمت خاص (البته برای داوطلبینی که قبلاً زحمت کشیده و به تسلط رسیده‌اند!) قابل حل بوده است. این درحالیست که تقریباً 50 درصد از سؤالات آزمون ارشد 91 به صرف نگاه قابل حل بوده‌اند. نقطه مشترک دو آزمون عدم طراحی سؤال از مباحث تورم، مالیات بر درآمد، تجزیه و تحلیل جای‌گزینی، ریسک و تجزیه و تحلیل در شرایط عدم اطمینان، بوده است. (این مباحث بر روی هم 40 درصد از حجم کتاب‌های رایج در بازار را به خود اختصاص داده‌اند.) نکته جالب‌تر آن که تنوع سؤالات در آزمون 91 حتی محدودتر هم شده است. اگر در سال 90، 1 سؤال از مبحث استهلاک، 2 سؤال از روش نرخ بازگشت سرمایه و 2 سؤال از مبحث تحلیل حساسیت طراحی شده است، این گونه سؤالات و فصول مرتبط در سال 91 دیده نمی‌شود. به نظر طراحی سؤالات بسیار هوشمندانه و از نکات قابل قبولی برخوردار می‌باشد. در سال 90، 5 سؤال از مباحث تحلیل فرآیند جریانات نقدی (فاکتورها و حالات خاص فرآیند مالی) و روش ارزش فعلی طراحی شده است. اما جای شگفتی است که 9 سؤال به تنهایی از مباحث اشاره شده (و البته به همراه مبحث روش یکنواخت سالیانه) در سال 91 و با ایده‌های زیباتری مشاهده می‌شود که حکایت از زحمت بیشتر طراحان سؤال دارد. به داوطلبان توصیه ویژه می‌شود که به تحلیل رفتاری فاکتورها در موارد حدی، بپردازند به مبحث فنی و سؤال‌خیز نرخ‌های بهره‌ی اسمی و مؤثر (که جایی در آزمون 90 نداشته است)، اشراف کامل داشته باشند عادت به خواندن صحیح و سریع سؤالات آزمون داشته و عدم اصرار ورزیدن به حل سؤالاتی که به نظر محاسباتی سنگین و یا پرمغز می‌رسند. اما ذکر این نکته ضروریست که اگرچه میزان سختی آزمون‌های سال 90 و 91 را می‌توان به ترتیب 10 و 50 درصد تخمین زد. محتوای این درس به ظاهر آسان قابلیت طراحی به مراتب سخت‌تری را می‌تواند داشته باشد. در ضمن مباحثی که به طور معمول در انتهای کتب مرجع این درس می‌آیند در دوره کارشناسی به ندرت تدریس شده، بنابراین از شانس قرارگیری چندانی در مجموعه سؤالات آزمون کارشناسی ارشد برخوردار نیستند. (اگرچه سازمان سنجش صراحتاً اشاره‌ای به حذف این مطالب نکرده است.)


طرح ریزی واحدهای صنعتی

در مجموع می‌توان گفت سوالات طرح‌ریزی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 91 (بهمن 90)، مانند سوالات سال 90 و برخلاف سوالات سال 89 سوالاتی کاملاً روتین و از مجموعه سوالات سال‌های قبل بودند. اگر دانشجویان به نمونه سوالات سال‌های قبل کامل مسلط باشند به راحتی قادر به پاسخگویی سوالات بودند. اما در صورت عدم تسلط، از آنجا که سوالات سال 91 محاسباتی و تقریباً وقت‌گیر بودند لذا پاسخ دادن به آنها نیز بسیار سخت بوده و نمی‌توانستند در وقت معمول به همه سوالات پاسخ دهند. ترکیب سوالات بدین گونه بود که از فصل آشنایی با طرح‌ریزی 1 سوال، از فصل منابع مورد نیاز 2 سوال، طراحی خط و مونتاژ و توازن 1 سوال، از فصل طراحی واحدهای خدماتی 2 سوال، از فصل جانمایی دستی 2 سوال و از فصل مدلهای جایابی ریاضی 2 سوال طرح گردیده بود. دو نکته جالب درمورد طراحی سوالات این بود که اولاً در سال‌های قبل از فصل طراحی واحدهای خدماتی، سوالی مطرح نمی‌شد اما با اینکه سوالات دروس تخصصی از 20 سوال به 10 سوال کاهش یافته، اما از این فصل 2 سوال در مجموعه سوالات 91 بود و دیگر اینکه همواره از فصل جانمایی رایانه‌ای چندین سوال طرح می‌‌شد در حالی که امسال اصلاً از این فصل سوالی طرح نشده است که این نشان از تغییر روند طراحی تست‌های این درس می‌باشد.


تحقیق در عملیات
 

در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 91 (بهمن 90)، تعداد سوالات درس تحقیق در عملیات مانند سال گذشته 20 سوال بود که از لحاظ بودجه‌بندی، طراحان به دو مبحث روش‌های سیمپلکس و برنامه‌ریزی غیرخطی در دو سال 90 و 91 بیشتر توجه نشان داده‌اند به طوری که از برنامه‌ریزی غیرخطی 4 سوال در سال 90 و 5 سوال در سال 91 مطرح شده است. از روش‌های سیمپلکس 3 سوال در سال 90 و 2 سوال در سال 91 طرح شده است که از لحاظ ضریب سختی در یک سطح بودند. توزیع سوال‌های تحقیق در عملیات رشته مهندسی صنایع به صورتی بوده است که نوع سوالات و منابع در این چند سال اخیر تغییر محسوسی نداشته و فصولی که مورد پوشش قرار گرفته‌اند، تقریباً یکسان هستند. این روند مشابه طراحی تست در سال‌های متوالی سبب می‌شود که دانشجو با مطالعه صحیح و تسلط به آزمون‌های سال‌های قبل، درصد بالایی را در این درس کسب کند. بودجه‌بندی به این صورت بود که از معرفی برنامه‌ریزی خطی، مدل‌سازی و حل هندسی 2 سوال، جبر خطی با اعداد صحیح 3 سوال، برنامه‌ریزی صفر ـ یک 2 سوال، برنامه‌ریزی پویا 3 سوال و برنامه‌ریزی غیرخطی 5 سوال در آزمون ارشد سال 91 مطرح شده بود و از لحاظ ضریب سختی سوالات در یک سطح بودند در بعضی موارد سوالات 91 سخت‌تر به نظر می‌رسید.


آمار احتمال مهندسی

در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 91 (بهمن 90)، مانند سال گذشته 20 سوال مطرح شد که از لحاظ ضریب سختی در مجموع به جز سوال آخر سال 90، در بقیه سوالات می‌توان گفت آزمون سال 91 سخت تر و وقت گیر تر و مفهومی تر از سئوالات سال 90 بودند و حل این سوالات در وقت معمولی آزمون ارشد تقریبا غیر ممکن بود.از لحاظ بودجه بندی آنالیزترکیبی 1سوال ،اصول احتمال واحتمال های شرطی 4سوال ، متغیرهای تصادفی 2 سوال ، امیدریاضی 2سوال ، از توزیع های آماری گسسته سوالی مطرح نشده ، توزیع های پیوسته 1سوال ، توزیع های نمونه ای 2سوال ، نظریه برآورد 2سوال ، آزمون فرض ها 2سوال ، رگرسیون وهمبستگی 3سوال ، آمارتوصیفی 1سوال مطرح شده است. یکی از سوالات قابل پاسخگویی نبود که احتمالاً حذف می‌شود. به طور کلی درس آمار احتمال مهندسی در آزمون سال 91 بسیار مفهومی‌تر نسبت به آزمون‌ سال‌های گذشته بود.


کنترل تولید و موجودیها

در درس کنترل موجودی می‌توان گفت سوالات آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 91 (بهمن 90)، سوالاتی روتین و در حد متوسط و آسان بودند. هرچند نسبت به سال 90 سوالاتی غیر روتین تر و مفهومی‌تر به حساب می‌آمد. اما به طور کلی سوالات سال‌های 90 و 91 از سال‌های قبل خصوصاً 89 و 88 به مراتب آسان‌تر بودند. در واقع می‌توان گفت سوالات کنترل موجودی امسال جزء سوال‌های آسان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع به حساب می‌آمد. امسال ترکیب سوالات بدین صورت بود که 2 سوال از فصل تعیین سفارش اقتصادی، 1 سوال از فصل تولید اقتصادی، 1 سوال از فصل مدل‌های محدودیت‌دار و چند محصولی یکی از بخش تخفیف، 4 سوال از مدل‌های احتمالی و 1 سوال از فصل مدل‌های قطعی و پویا بود. در واقع ترکیب سوالات نشان می‌دهد، همانند سال‌های گذشته طراحان بیشترین سوالات خود را از فصل سفارش اقتصادی و مدل‌های احتمالی طرح کرده‌اند. در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 91 (بهمن 90) سوال‌های کنترل موجودی در حد متوسط و آسان بودند اما این سوال‌ها نسبت به سوالات آزمون 90 مفهومی‌تر بوده و از جمله سوالات متداول این درس نبودند.


برنامه ریزی و کنترل پروژه
 

طراحان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در هر دو سال 90 و 91 سعی داشته¬اند تا تنوع سئوالات آزمون، پوشش-دهنده¬ی حداکثر مطالب باشد و حدود 90 درصد از مطالب در قالب سئوالات گنجانده شده¬اند. در مقایسه¬ی فضای دو آزمون می¬توان گفت که سئوالات بدون تغییر محسوسی در میزان دشواری، در سطح آسان باقی مانده¬اند. در بخش برنامه¬ریزی منابع(یکی از فصولی که به سبب وجود الگوریتم¬های ابتکاری، با زمان حل طولانی به سختی آزمون اضافه می¬کند.)، در سال 91 به طرز ناشیانه¬ای سئوالی کاملاً تکراری آورده شده است؛ هم¬چنین از مراحل حل الگوریتم تخصیص (الگوریتم موازی) به طور مستقیم سئوالی پرسیده شده است که به صرف حفظ نمودن قابل حل است. در مقام مقایسه و در سال 91 سئوالی از الگوریتم تسطیح برگس طرح شده بود. به طور کل در بخش کنترل هزینه، مطالب (البته در سطح کتب موجود) بسیار ساده نگارش شده¬اند. طبیعتا سئوالات هر دو آزمون نیز بسیار آسان طراحی شده¬اند. (لزوم توجه به بحث تحلیل ارزش کسب شده در ارزیابی پیشرفت پروژه¬ها مهم به نظر می¬رسد.) بحث شبکه¬های گرت یکی از پرمحتواترین بحث¬های کنترل پروژه است. ادبیات موضوع این بحث به همراه علائم، نشان¬ها و تحلیل شبکه¬های گرت در کتب موجود به گونه¬های نسبتا مختلفی (البته با هم¬پوشانی) آورده شده¬اند. تنها اشراف کامل به محتوای درونی این مبحث تضمین کننده¬ی پاسخ-گویی به سوالات است. هرچند طراحان سئوالات آزمون کارشناسی ارشد نیز به دلیل وجود همین پیچیدگی¬ها از طراحی درست و متبحرانه¬ی سوالات مرتبط طفره رفته؛ طراحان سئوالات را می¬توان به سطحی¬نگری متهم نمود. فصول ابتدایی درس کنترل پروژه، محتوای ریاضیاتی بسیار ساده¬ای دارند. بنابراین احتمال طراحی سخت و پرمحتوای سئوالات این بخش¬ها (ساختار شبکه¬های برداری و گرهی به همراه چگونگی محاسبات زمان در آنها، شبکه¬های پیش¬نیازی و تحلیل روابط موجود و در نهایت کنترل هزینه)، نسبتا ضعیف است و به خلاقیت طراح وابسته است. بنابراین تنها به دقت کافی در محاسبات احتیاج دارد. بحث شبکه¬های پرت نیز تا حدودی مورد توجه قرار نگرفته¬اند. سئوالات این بخش می¬تواند بسیار مشکل طراحی شود.(به ویژه هنگامی که توزیع نرمال و تحلیل¬های وابسته در محاسبات زمانی وارد می-شوند.) پس مطالعه¬ی این بخش که در هر دو آزمون به سطح پایینی از محتوای آنها بسنده شده است، بسیار حیاتی است. الگوریتم¬های ابتکاری معرفی شده در کتب موجود در بازار چندان ارزش وقت¬گذاری را ندارند مگر آنهایی که به صورت مشترک در مراجع معرفی شده و عملکرد آنها در حل مسائل مختلف مثبت ارزیابی شده¬اند. ضمناً به کاربرد روش¬های دقیق هم¬چون روش¬های برنامه¬ریزی ریاضی که به عنوان روش¬های بهینه¬سازی استفاده می¬شوند باید توجه داشت که البته در این دو سال از آنها سئوالی طراحی نشده است. به بحث استاندارد¬های مدیریت پروژه نیز نباید به صرف حفظیات بسنده نمود و تحلیل درستی نسبت به فرآیندهای موجود در آن داشت.


کنترل کیفیت آماری
 

سوالات کنترل کیفیت آماری آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 91 (بهمن 90)، تفاوت چندانی با سال گذشته نداشت و به نظر می‌رسید سوالات قابل حل و استاندارد طراحی شده بود. ترکیب سوالات بدین صورت بود که 1 سوال از فصل اصول و مفاهیم طرح شده بود، 4 سوال از بخش نمودارهای کنترل برای مشخصه‌های متغیر و 1 سوال برای نمودار کنترل برای مشخصه‌های وصفی، 1 سوال از کارایی فرآیند و 3 سوال از فصل طرح‌های نمونه‌گیری برای متغیرهای مطرح شده بود. آنچه می‌توان از ترکیب سوالات امسال و سال گذشته فهمید این است که علاقه طراحان به فصل‌های چارت‌های کنترل برای متغیرها و طرح‌های نمونه‌گیری برای مشخصه های وصفی از سایر فصل‌ها به مراتب بیشتر است. لازم به ذکر است که درس کنترل کیفیت آماری، 2 سال است که در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع مورد سنجش قرار می‌گیرد.


زبان تخصصی
 

در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق سال 91 (بهمن 90)، مانند سال گذشته 15 سوال تخصصی زبان تخصصی مطرح شد. ضریب سختی سوالات سال 91 نسبت به سوالات سال 90 بالاتر بود، تعداد سوالاتی که بدون خواندن متن و با تسلط به لغات تخصصی قابل پاسخ‌گویی بود در سال 90، 8 سوال بود و در سال 91، تمام 15 سوال از بخش لغات تخصصی مطرح شده بود که از آزمون‌های زبان تخصصی سخت برای داوطلبان محسوب می‌شود و در صورت عدم تسلط بر لغات تخصصی داوطلبان برای پاسخ‌گویی به سوالات با مشکل مواجه می‌شوند. در تحلیل سوالات زبان تخصصی صنایع می‌توان گفت تقسیم‌بندی سوالات به دو بخش لغات تخصصی و درک مطلب با این هدف بوده است که داوطلبان گرامی متوجه باشند که پاسخ‌دهی به سوالات زبان دو توانایی ایشان را می‌طلبد. 1ـ تسلط به لغات تخصصی 2ـ تسلط به مهارت‌های 16 گانه درک مطلب توجه داشته باشید که حتی برای پاسخ‌دهی به سوالات درک مطلب نیز باید لغات تخصصی را بدانید. اما مهارت‌های 16گانه برای نیل به این هدف است که اگر داوطلبان در سر آزمون ارشد به متونی برخوردند که مشکل بوده یا غیر فهم است برای پاسخ‌دهی به این گونه سوالات از مهارت‌های 16گانه درک مطلب استفاده کنند. مهارت‌های درک مطلب به عنوان فصل Reading comprehension در کتب زبان تخصصی مدرسان شریف آورده شده است. بعد از مهارت‌ها یک سری متون آورده شده است که شما می‌توانید به عنوان تمرین یادگیری مهارت‌ها از این متون استفاده کنید. با آرزوی موفقیت شما در آزمون کارشناسی ارشد.

 

منبع : سایت کنکور

دسته بندی
بدون مجموعه

ghjg...

تست 1...

تست 2...

سیب...

شسی...

zzxcz...

112311...

dfg...

تست 12...

تست 46...

fdfg...

خبر 2...

خبر 1...

خبر 1...

sobh_content 1188...

آموزش دوره html...

آموزش طراحی سایت...

آموزش دوره html...

آموزش زبان HTML 4 و HTML 5...

معرفی دانشگاه صنعتی شریف...

معرفی دانشگاه تهران...

معرفی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوس...

معرفی دانشگاه اراک...

معرفی دانشگاه اصفهان...

معرفی دانشگاه ارومیه...

معرفی دانشگاه الزهرا...

معرفی دانشگاه رازی کرمانشاه...

معرفی دانشگاه علامه طباطبائی...

معرفی دانشگاه امام صادق علیه السلام...

معرفی دانشگاه ایلام...

معرفی دانشگاه بیرجند...

معرفی دانشگاه بین المللی امام رضا...

معرفی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوی...

معرفی دانشگاه زنجان...

معرفی دانشگاه شهرکرد...

معرفی دانشگاه گیلان...

معرفی دانشگاه مازندران...

معرفی دانشگاه گلستان...

معرفی دانشگاه علوم پزشكي تهران...

معرفی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی...

معرفی دانشگاه تبریز...

معرفی دانشگاه کردستان...

معرفی دانشگاه آیت‌الله‌العظمی بروجردی...

معرفی دانشگاه اراک...

معرفی دانشگاه ارومیه...

معرفی دانشگاه اصفهان...

معرفی دانشگاه الزهرا...

معرفی دانشگاه ایلام...

معرفی دانشگاه بجنورد...

معرفی دانشگاه بناب...

معرفی دانشگاه بوعلی سینا...

معرفی دانشگاه بیرجند...

معرفی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی...

معرفی دانشگاه تربیت مدرس...

معرفی دانشگاه حکیم سبزواری...

معرفی دانشگاه خلیج فارس...

معرفی دانشگاه دامغان...

معرفی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چا...

معرفی دانشگاه زابل...

معرفی دانشگاه سلمان فارسی کازرون...

معرفی دانشگاه سمنان...

معرفی دانشگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی...

معرفی دانشگاه سیستان و بلوچستان...

معرفی دانشگاه حکیم سبزواری...

معرفی دانشگاه خلیج فارس...

معرفی دانشگاه دامغان...

معرفی دانشگاه دخترانه حضرت معصومه (س) قم...

معرفی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چا...

معرفی دانشگاه رازی...

معرفی دانشگاه زابل...

معرفی دانشگاه زنجان...

معرفی دانشگاه سلمان فارسی کازرون...

معرفی دانشگاه شاهد...

معرفی دانشگاه شاهرود...

معرفی دانشگاه شهرکرد...

معرفی دانشگاه شهید باهنر کرمان...

معرفی دانشگاه شهید بهشتی...

معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز...

معرفی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان...

معرفی دانشگاه شیراز...

معرفی دانشگاه صنعت آب برق...

معرفی دانشگاه صنعت نفت...

معرفی دانشگاه صنعتی اراک...

معرفی دانشگاه صنعتی ارومیه...

معرفی دانشگاه صنعتی اصفهان...

معرفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر...

معرفی دانشگاه صنعتی بیرجند...

معرفی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور...

معرفی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیا...

معرفی دانشگاه صنعتی سهند...

معرفی دانشگاه صنعتی سیرجان...

معرفی دانشگاه صنعتی شیراز...

معرفی دانشگاه صنعتی قم...

معرفی دانشگاه صنعتی کرمانشاه...

معرفی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل...

معرفی دانشگاه صنعتی همدان...

معرفی دانشگاه علامه جعفری...

معرفی دانشگاه علم و صنعت ایران...

معرفی دانشگاه علوم اقتصادی...

معرفی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی اراک...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی ارتش...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسل...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی ایران...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی ایلام...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی بابل...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی تبریز...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی تهران...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهوا...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی زنجان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی قزوین...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی قم...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی کاشان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی کردستان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی کرمان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی گیلان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی مازندران...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی مشهد...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی همدان...

معرفی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی...

معرفی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی...

معرفی دانشگاه فردوسی مشهد...

معرفی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامی...

معرفی دانشگاه کاشان...

معرفی دانشگاه قم...

معرفی دانشگاه فنی و حرفه‌ای...

معرفی دانشگاه گرمسار...

معرفی دانشگاه گنبد کاووس...

معرفی دانشگاه لرستان...

معرفی دانشگاه محقق اردبیلی...

معرفی دانشگاه مراغه...

معرفی دانشگاه ملایر...

معرفی دانشگاه ملی ایران...

معرفی دانشگاه نیشابور...

معرفی دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان...

معرفی دانشگاه هرمزگان...

معرفی دانشگاه هنر تهران...

معرفی دانشگاه هنر اسلامی تبریز...

معرفی دانشگاه هنر اصفهان...

معرفی دانشگاه یاسوج...

معرفی دانشگاه یزد...

معرفی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگ...

معرفی مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه ز...

معرفی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستا...

معرفی دانشگاه صنعتی مالک اشتر...

معرفی دانشگاه صدا و سیما...

معرفی دانشگاه علوم پزشکی البرز...

معرفی دانشگاه علم و فناوری مازندران (بهش...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین‌زهر...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهر...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفرش...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنو...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شما...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرک...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علامه مجل...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تح...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تح...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تح...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدی‌شهر...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج...

معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی هرند...

معرفی دانشگاه جامع علمی و کاربردی واحد ف...

معرفی دانشگاه پیام نور اردبیل...

معرفی دانشگاه پیام نور مرکز کرج...

معرفی دانشگاه بجنورد...

معرفی دانشگاه ارشاد دماوند...

معرفی دانشگاه شمال...

معرفی دانشگاه علم و فرهنگ...

معرفی دانشگاه مفید...

معرفی مؤسسه آموزش عالی مهرآستان...

معرفی مؤسسه آموزش عالی طبرستان...

معرفی دانشگاه غیر انتفاعی علامه محدث نور...

معرفی مؤسسه آموزش عالی مازیار...

جدول زمان بندی آزمون های مختلف...

شرایط تحصیل در قبرس...

شرایط تحصیل در چین...

شرایط تحصیل در جمهوری چک...

شرایط تحصیل در هند...

شرایط تحصیل در کره جنوبی...

شرایط تحصیل در کانادا...

شرایط تحصیل در استرالیا...

شرایط تحصیل در لهستان...

شرایط تحصیل در ایتالیا...

شرایط تحصیل در آلمان...

شرایط تحصیل در فرانسه...

شرایط تحصیل در فنلاند...

تحصیل در آمریکا...

شرایط تحصیل در مالزی...

شرایط تحصیل در اتریش...

آموزش نرم افزار FLAC 3D...

آموزش نرم افزار FLAC 2D...

آموزش PFC...

آموزش Flac...

آموزش نرم افزار Flac...

آموزش نرم افزار PFC...

آموزش نرم افزار پی اف سی...

آموزش نرم افزار PFC 3D...

آموزش نرم افزار PFC 2D...

آموزش پی اف سی...

پژوهشکده ژئوتکنیک...

آموزش PFC دو بعدی و سه بعدی...

ژئوتکنیک چیست ؟...

انجمن ژئوتکنیک ایران...

آموزش Flac دو بعدی و سه بعدی...

نهمین همایش زمین شناسی مهندسی و محیط زیس...

سومین کنفرانس بین المللی ژئو تکنیک...

مهندسی عمران...

آموزش Plaxis دو بعدی و سه بعدی...

گرایش های مهندسی کامپیوتر مقطع ارشد...

مواد و ظرایب امتحانی مهندسی کامپیوتر مق...

منابع پيشنهادي مهندسی کامپیوتر مقطع ارش...

آموزش نرم افزار فلک سه بعدی...

آموزش نرم افزار فلک دو بعدی...

آموزش نرم افزار فلک...

آموزش پلکسیس...

آشنایی با نسخه های پلکسیس...

کارگاه مقاله نویسی ISI...

الگوی مقاله...

کتابچه مجموعه مقالات...

isi چیست ؟...

ارزش مقاله در پذیرش دکتری...

چگونه مقاله نویسی را شروع کنیم؟...

انواع مجلات ISI...

نکات اخلاقي در مقاله نویسی...

ویژگی های اصلی مقاله علمی-پژوهشی...

یافتن مجله ISI...

روش های پیش بینی زلزله ناشی از علائم سطح...

دانلود پرو‍ژه اي در زمينه سد هاي خاكي با...

نشست سطح زمین با نرم افزار plaxis...

مدلسازی عددی با نرم افزار plaxis...

جابجایی پوشش تونل نرم افزار plaxis...

شکم دادگی ستون با نرم افزار plaxis...

فشار وارد بر پیشانی در تونل های حفاری ب...

دانلود کتاب ماشین های حفر تونل در سنگ س...

دانلود کتاب مکانیک خاک کریگ Craig...

دانلود کتاب مکانیک خاک غیر اشباع...

دانلود کتاب مدیریت و طراحی تونل...

دانلود کتاب اساس مهندس ژئوتکنیک داس (وی...

دانلود کتاب مکانیک خاک کاربردی با استفا...

دانلود کتاب خاکریز های واقع بر خاک های ...

دانلود کتاب حفاری و مکانیک تونل...

دانلود کتاب پلاستیسیته و ژئوتکنیک...

دانلود کتاب زمین شناسی مهندسی پرایس...

دانلود کتاب تکنولوژی سانتریفوژ در ژئوتک...

دانلود کتاب ژئوتکنیک حقوقی و مهندسی پی...

دانلود کتاب مهندسی خاک و سازه پی های عم...

دانلود کتاب مکانیک خاک و پی اتکینسون...

دانلود کتاب تونل در سنگ های نرم...

دانلود کتاب مهندسی شمع...

دانلود کتاب مهندسی ژئوتکنیک دریایی...

دانلود کتاب اصول مهندسی پی داس (ویرایش ...

دانلود کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک داس (و...

دانلود Ensoft LPile 2015 بهمراه آموزش ن...

دانلود GeoStudio 2012 فول لایسنس بهمراه...

دانلود Plaxis 8.2 بهمراه آموزش نصب...

دانلود GeoStudio 2007 بهمراه آموزش نصب...

دانلود LimitState Geo 3.2 بهمراه آموزش ...

بررسی میزان نفوذ پذیری آلاینده های نفتی ...

نشست دینامیکی و جابجایی افقی خاک زیر پی ...

مقایسه پارامترهای تحکیم ثانویه خاک رس-لا...

مقایسه رابطه اعداد نفوذاستاندارد وضربه ف...

بررسی پارامتر های تحکیم و تراکم در خاک ه...

مدل سازی مکانیکی-حرارتی شمع های حرارتی ب...

بررسی تغییرات پارامترهای دینامیکی ماسه ف...

بررسی اثر عوامل مختلف بر ضریب اصلاح σK د...

تاثیر تثبیت بیولوژیکی خاک بر منحنی نگهدا...

ترمیم ژئوتکنیکی یک کانال ساخته شده درخاک...

بررسی ارتباط زاویه اصطکاک داخلی خاک باپا...

بررسی اثر ساختار بر روی پارامترهای مقاوه...

بررسی آزمایشگاهی تاثیرتاریخچه تنش بررفتا...

بررسی پایداری تونلهای کم عمق با استفاده ...

تعیین پارامترهای ژئوتکنیکی خاک ماسهای تو...

بررسی امکان استفاده از روشهای مکانیزه در...

اهمیت عدم قطعیت پارامترهای ژئوتکنیکی در ...

بررسی اثرات زلزله های حوزه دورونزدیک برط...

خصوصیات ژئوتکنیکی و ژئوتکنیک زیست محیطی ...

تأثیر تغییرpH اولیه بنتونیت بر برخی مشخص...

آزمایش بارگذاری صفحه استاندارد جهت بررسی...

توسعه یک مدل جامع لایه مرزی خاک - سازه ب...

بررسی تاثیر تقذم و تاخر اشباع بر روند تغ...

بررسی اثرات رفتاری و اقتصادی ضریب مقاومت...

ارزیابی زمین شناسی مهندسی و ژئوتکنیکی تو...

بررسی آزمایشگاهی اثرات نانو ذرات بر خصوص...

بررسی آزمایشگاهی رفتار سه بعدی ژئوبگ تحت...

ارزیابی پتانسیل روانگرایی به کمک عدد نفو...

مدلسازی سازه های ژئوتکنیکی بامنظور کردن ...

بهینه سازی محل و نوع هسته سد خاکی گیوی ب...

بررسی خصوصیات جرم و فنر معادل برای لایه ...

صحت سنجی آییننامه 2800 به کمک روش المان ...

بررسی رفتار ماسه فیروزکوه تحت افزودنی نا...

آنالیز اعتماد پذیری پایداری شیروانی های ...

بررسی اثرتثبیت کننده و تسلیح کننده زیست ...

مدل عددی توسعه یافته برای تحلیل پاسخ خطو...

شبیهسازی عددی نشست القایی زمین پشت دیوار...

ارزیابی پتانسیل رمبندگی خاک با استفاده ا...

تحلیل پس آیند جریان آب بر مکانیسم شکست ش...

معرفی آزمایش شکست هیدرولیکی در تعیین تنش...

بررسی خواص مهندسی رس بستر راهها در نوار ...

بررسی پاسخ لرزه ای سدهای خاکی باطله در ب...

بررسی پایداری یک شیب خاکی با استفاده ازم...

بررسی تاثیر شمع در پایدارسازی یک شیب خاک...

جایابی سنگ شکن درون معدنی سنگ باطله های ...

بهینه سازی انفجار کنترل شده در سنگ های د...

تحلیل قابلیت اطمینان دیواره ی بلوک تکتون...

مقایسه نتایج مدلسازی یک شمع منفرد در نرم...

استفاده از داده های آزمایشات محلی در برا...

بررسی اثرات شمع و ستون سنگی در کاهش روان...

ارائه نموگرام هایی برای محاسبه ی ضریب اط...

بررسی دینامیکی دیواره گود پایدارسازی شده...

بررسی خصوصیات ماسه مسلح شده رباط همدان ب...

بررسی تاثیر پارامترهای ژئوتکنیکی مصالح د...

تاثیر هیدراسیون اولیه بنتونیت در فرایند ...

بررسی نانو سیلیس بر خصوصیات تورمی تراکمی...

پیش بینی طبقه بندی جنس خاک با استفاده از...

بررسی و مقایسه ارزیابی پتانسیل روانگرایی...

مدلسازی سه بعدی دیوار میخ کوبی شده:مطالع...

بررسی ناحیه الاستو پلاستیک در تونل های د...

مروری بر استفاده شبکه عصبی مصنوعی در علم...

کاربرد پدیده قوسزدگی در مهندسی ژئوتکنیک...

بررسی تأثیر درجهی شیب در تحلیل پایداری ش...

تأثیر هیدراسیون اولیه در فرایند اندرکنش ...

بررسی پایداری شیروانی تحت اثر ترانشه برد...

بررسی تأثیر مشخصات میخ بر عملکرد شیروانی...

بررسی روش های ارزیابی پتانسیل روانگرایی ...

ارزیابی آزمایشگاهی خصوصیات ژئوتکنیکی و ژ...

تحلیل لوله های مدفون انتقال آب با استفاد...

تاثیرتغییر دی الکتریک آلاینده آبی بررفتا...

بررسی نحوه ی تعیین تراز،محل و نوع آبگیری...

بررسی روش جت گروتینگ و چگونگی نقش آن درب...

بررسی تاثیر دامنه بارگذاری دینامیکی بر ظ...

بررسی روش های متراکم سازی خاک در ترانشه ...

بررسی کیفیت ساختمان سازی در مناطق حاشیه ...

آنالیز مقایسه ای پس آیند جریان آب بر مکا...

بررسی خصوصیات ژئوتکنیکی خاک های ماسه ای ...

بررسی آزمایشگاهی تاثیر زبری روی مقاومت ب...

اثرات پساب نساجی بر ویژگیهای ژئوتکنیکی خ...

نقش معماران در کاهش خسارات زلزله...

تحلیل استاتیکی سدباطله شرکت معدنی و صنعت...

ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای ساختمانهای شه...

مطالعه خصوصیات ژئوتکنیکی خاک باقی مانده ...

بررسی رفتار خاکها تحت بار سیکلی مطالعه م...

بررسی متدهای فیزیکی، شیمیایی و زیستی بهس...

مطالعه موردی تاثیر لایه های سطحی سخت برع...

تحلیل پیهای سطحی واقع بر خاکهای دانهای و...

برآورد و پهنه بندی خطر زلزله د رکلانشهر ...

بررسی اثرات زیست محیطی و اقتصادی و اجتما...

اندرکنش خاک با FRP در رطوبت های مختلف...

ارزیابی آسیب پذیری پل قلعه کرمخان و طرح ...

بررسی تاثیر نیلینگ در پایداری یک شیب خاک...

بررسی تاثیر افزایش بنتونیت بر تراکم پذیر...

ارزیابی پایداری سدها با استفاده از تحلیل...

بررسی تاثیر حفاری تونلهای دوقلو برجابجای...

بررسی زاویه گودبرداری درپایداری و تغییرش...

بررسی مکانیزم المانهای BE درسیستم نگهدار...

بررسی و شناسایی رفتارخاکهای مسئله دارشهر...

بررسی وضعیت پایداری شیروانی سدها مقایسه ...

کاربرد روش استحصال زمین ازدریا به شیوه خ...

بلند شدگی سازه ای زیر زمینی به علت روانگ...

بررسی تاثیر ساختگاه بر پاسخ زمین با استف...

شناسایی و رتبه بندی ریسک های عملیات حفار...

بررسی تأثیر شیب خاکی بر روی رفتار پی های...

بررسی عددی نشست ناشی از حفاری تونل در خط...

بررسی فشردگی پذیری خاک رس مونت موریلونیت...

کاربرد شبکه های عصبی مصنوعی در تخمین رطو...

مروری بر کاربرد شبکه عصبی مصنوعی در زمین...

بررسی و مقایسه رفتار گود میخکوبی شده در ...

بررسی تاثیرخصوصیات ژئوتکنیکی بردیوار خاک...

نقش زمین شناسی شهری در توسعه پایدار مطال...

بررسی عوامل مؤثر بر ضریب فشار جانبی خاک...

مروری بر مدلهای رفتاری پایه و جدید در عل...

مطالعه عددی رفتار منحنی مشخصه زمین درتون...

بررسی نفوذپذیری ساختگاه سد باباحیدر...

مطالعات ژئوتکنیک و طرح علاج بخشی نمونه م...

پیش بینی برخی رفتارهای ژئوتکنیکی مقاومت ...

تحلیل احتمالاتی خطر لرزه ای شهرستان مراغ...

پهنه بندی حساسیت سیلاب شهری در تأسیسات ت...

ارزیابی فرآیند تثبیت خاک رس و خاکهای مسئ...

پاکسازی خاک های آلوده با استفاده از روش ...

توسعه ی روش قطعات به حالت تقارن محوری در...

مروری بر خصوصیات حرارتی خاک و روش های تع...

بررسی ویژگی های زمین شناسی مهندسی و ژئوت...

پهنه بندی خطر روانگرایی در شهر بندرعباس...

آنالیز تثبیت و پایدارسازی سازه های زیرزم...

صحت سنجی تحلیل سازه ای در نرم افزار ژئوت...

بررسی تأثیر تثبیت با سیمان لایه ی ماسه ا...

بررسی مقاوم سازی شیروانی ها با لحاف های ...

تغییرات خصوصیات ژئوتکنیکی مواد زائذ جامد...

بررسی پایداری شیب محل دفن زباله...

مطالعه عددی اثر خصوصیات ساختگاه بر فرکان...

کاربرد آزمایش نفوذ سنجی دینامیکی در کنتر...

تحلیل و بررسی پاسخ دینامیکی گروه شمع تحت...

بررسی عددی تأثیر ستون سنگی و شمع در کاهش...

بررسی تاثیرآلودگی به مواد هیدروکربنی بر ...

مقایسه دو عامل نفت و گازوئیل بر عملکرد م...

بررسی پاسخ دینامیکی شمع تک با باربری نوک...

بررسی تاثیر مدول برشی و میرایی در تحلیل ...

بررسی تأثیر آهک برروی خاک های مسئله دار ...

بهسازی خاک با استفاده از روش های میکروبی...

اثرات آلودگی و روش های آلودگی زدایی خاک ...

تحلیل رفتار پی گسترده متکی بر شمع، با اس...

مطالعه آزمایشگاهی پارامترهای برشی خاک ها...

بررسی اثر پسماندهای پایه نفتی (روغن مستع...

بررسی آزمایشگاهی اثر مقدار و نوع ریزدانه...

بررسی بزرگنمایی آبرفت ها در مسیر متروی ق...

ارزیابی و کنترل مشخصات ستون های جت گروت...

تغییر مکان لرزه ای شیب های خاکی به روش ب...

مطالعه خصوصیات ژئوتکنیکی خاک های انتقال ...

بررسی تاثیر تراکم میخ ها بر روی رفتار دی...

آنالیز رفتارسنجی تنش- کرنش خاک ماسه ای T...

آنالیز رفتارسنجی تنش- کرنش خاک ماسه ای N...

آنالیز رفتارسنجی تنش- کرنش خاک ماسه ای S...

تولید بیوگاز در لندفیل و روش های کنترل آ...

مقایسه تحلیل پایداری سد خاکی مهاباد به ر...

بهسازی خاک با استفاده از بیوآنزیم ها...

بررسی روش های زیست پالایی در رفع آلودگی ...

بررسی خصوصیات زمین شناسی مهندسی ساختگاه ...

بررسی اثر افزایش وزن مخصوص خشک بر مقاومت...

بهینه سازی طراحی ژئوتکنیکی پی های عمیق پ...

بررسی ساختار های زیر سطحی و بهینه سازی ح...

مدل سازی لایه های زیر سطحی و بررسی آب ها...

بهسازی پی ساختگاه سد خاکی- مخزنی سیلوه ب...

مطالعه ژئوتکنیکی ساختگاه و تعیین پارامتر...

اطلاعات کارشناسی ارشد...

مطلب تستی برای مدیریت مالی...

برای مدیریت کارآفرینی...

ارشد جهانگردی...

مطلب تستی...

ارشد مدیریت IT...

اطلاعات کارشناسی ارشد مهندسی صنایع...

تعداد سوالات و ضرایب دروس...

ضرایب دروس مدیریت صنعتی...

ظرفیت دانشگاه ها در MBA...

ضرایب دروس MBA...

منابع کنکور MBA...

کارنامه های سال 88...

کارنامه های سال 87...

مقایسه رتبه - محل قبولی MBA...

اطلاعات کارشناسی ارشد eMBA...

منابع کنکور مدیریت اجرایی...

ظرفیت دانشگاه ها در مدیریت اجرایی...

کارنامه های سال 87...

کارنامه های سال 88...

ضرایب دروس مدیریت بازرگانی...

بودجه بندی سوالات مدیریت بازرگانی...

مقایسه رتبه - محل قبولی مدیریت اجرایی...

اطلاعات کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی...

منابع کنکور مدیریت بازرگانی...

ظرفیت دانشگاه ها در مدیریت بازرگانی...

کارنامه های سال 84...

مشاوره در نگارش مقاله ISI...

کارنامه های سال 85...

آئین نگارش پایان نامه...

کارنامه های سال 86...

راهنمای نگارش پایان نامه...

ارائه موضوع پایان نامه...

مراحل انجام پایان نامه ارشد و دکتری...

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت صنایع...

کارنامه های سال 87...

کارنامه های سال 88...

مقایسه رتبه - محل قبولی مدیریت بازرگانی...

اطلاعات کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی...

کانال تلگرامی ارشد و دکتری...

بودجه بندی سوالات مدیریت صنعتی...

نحوه نگارش مقاله...

ضرایب دروس دکتری مهندسی صنایع...

اولین مطلب معرفی مقالات صنایع...

منابع کنکور مدیریت صنعتی...

تحلیل آزمون سال 91 مهندسی صنایع...

ظرفیت دانشگاه ها در مدیریت صنعتی...

کارنامه های سال 84...

کارنامه های سال 85...

کارنامه های سال 86...

کارنامه های سال 87...

کارنامه های سال 88...

مقایسه رتبه - محل قبولی مدیریت صنعتی...

ضرایب دروس مهندسی صنایع...

منابع کنکور مهندسی صنایع...

کارنامه های سال 88...

گرایش ها وابعاد مهندسی صنایع...

زمینه های اشتغال مهندسی صنایع...

زمینه های فعالیت در مهندسی صنایع...

ظرفیت دانشگاه های روزانه سال 89...

ظرفیت دانشگاه های شبانه سال 89...

ظرفیت دانشگاه های غیر انتفاعی سال 89...

ظرفیت دانشگاه های بین الملل سال 89...

ظرفیت دانشگاه های پیام نور سال 89...

گرایش های مهندسی صنایع...

تحلیل آزمون سال 92 مهندسی صنایع...

تحلیل آزمون سال 93 مهندسی صنایع...

تحلیل آزمون سال 94 مهندسی صنایع...

گفتگو با رتبه 1 مهندسی صنایع سال 90...

گفتگو با رتبه 2 مهندسی صنایع سال 90...

گفتگو با رتبه 3 مهندسی صنایع سال 90...

ظرفیت پذیرش مهندسی صنایع سال 92...

رشته های مجاز به ثبت نام مهندسی صنایع...

گفتگو با رتبه 1 مهندسی صنایع...

گرایش های مهندسی صنایع دکتری...

مشاوره انجام پروپوزال و پایان نامه...

منابع کنکور مهندسی صنایع دکتری...

اکسپت و مقاله...

تعداد ارجاعات در مرور ادبیات...

میزان سهم نویسندگان در مقاله...

ساختار بخش مرور ادبیات...

مردود شدن مقاله...

جدید بودن منابع در مرور ادبیات...

نویسنده ی مسئول...

بخش مرور ادبیات در همه مقالات...

سرعت داوری مقاله در یک مجله...

نویسنده ی اول...

ACP چیست ؟...

تعداد نرمال نویسنده مقاله...

در مرور ادبیات چه باید نوشت...

زمان نوشتن مقدمه...

تعداد منبع مورد نیاز برای یک مقاله علمی...

cover letter...

کارهای غیر اخلاقی در مقاله نویسی...

ضریب تاثیر معیار ارزیابی مقاله...

پارافریز در مقالات...

نکاتی در تدوین مقدمه مقاله...

طرز نوشتن یک مقدمه کامل...

رضا محمدی – رتبه 125 رشته فیزیک ارشد 95...

سید مرتضی جابر موسوی – رتبه 1135 رشته زب...

سجاد اسدی – رتبه 52 رشته الهیات و معارف ...

رتبه 316 رشته مهندسی مکانیک ارشد 95...

مرضیه اردکانی – رتبه 426 رشته تربیت بدنی...

حسن رضایی نژاد – رتبه 508 رشته مهندسی عم...

نسرین جلیلیان – رتبه 920 رشته زبان و ادب...

میررضا میرمناف زاده – رتبه 3 رشته حسابدا...

سعید براتی – رتبه 121 رشته مدیریت ارشد 9...

محمد کریمی – رتبه 286 رشته مهندسی مکانیک...

رضا محقق – رتبه 304 رشته علوم سیاسی ارشد...

عبدالکریم خوشمیرزاده – رتبه 437 رشته روا...

اکرم جعفری – رتبه 784 رشته تاریخ ارشد 95...

محمد علیزاده – رتبه 1565 رشته مهندسی عمر...

ایمان صابری – رتبه 786 رشته مهندسی مکانی...

حسین قربانیان – رتبه 241 رشته منابع طبیع...

علی اصغر اسماعیلی – رتبه 110 رشته مهندسی...

حسین فلاحی – رتبه 7 رشته بیوشیمی بالینی ...

مونا اصغرزاده – رتبه 369 رشته مدیریت ارش...

رتبه 339 رشته مهندسی عمران ارشد 95...

رتبه 19 رشته علوم تربیتی 2 ارشد 95...

متین رضایی – رتبه 2592 مهندسی کامپیوتر و...

محمد حسین قطره نبی – رتبه 1 رشته مهندسی ...

فرزاد راسخ – رتبه 233 رشته مهندسی عمران ...

رتبه 389 رشته حسابداری ارشد 95...

فرزاد جوکار – رتبه 273 مهندسی شیمی و رتب...

سید سجاد عابدی – رتبه 574 رشته مهندسی مک...

رامین سربازجدی – رتبه 2390 رشته مهندسی م...

حامد عدالت – رتبه 62 رشته هنرهای پژوهشی ...

رتبه 119 رشته علوم سیاسی ارشد 95...

رتبه 767 رشته مهندسی برق ارشد 95...

نیما نامور – رتبه 12 رشته مهندسی مواد و ...

میثم دلشاد – رتبه 1405 رشته مهندسی عمران...

مهین موسوی – رتبه 13394 رشته مهندسی کامپ...

محمد بهاری – رتبه 13 رشته مهندسی برق ارش...

محسن درویشی نژاد – رتبه 238 رشته مهندسی ...

رتبه 442 رشته معماری ارشد 95...

رتبه 3230 رشته مدیریت اجرابی ارشد 95...

حسین محمدی – رتبه 251 رشته مهندسی مکانیک...

رتبه 3 رشته علوم تربیتی 1 ارشد 95...

کمیل نصیری – رتبه 677 رشته علوم تربیتی 1...

سجاد کرمی – رتبه 1607 رشته مهندسی مکانیک...

رتبه 1614 رشته مهندسی برق ارشد 95...

حسین رضایی – رتبه 399 مهندسی شیمی و رتبه...

عابد دانش – رتبه 1 رشته منابع طبیعی ارشد...

رتبه 460 رشته حسابداری ارشد 95...

حسین درتومی – رتبه 101 رشته مهندسی نفت ا...

حسین جمالی – رتبه 821 رشته مهندسی عمران ...

امیرمحمد اخوان– رتبه 227 رشته مهندسی مکا...

علیرضا الهیاری – رتبه 72 رشته مهندسی مکا...

فرشید محمدخانی نژاد – رتبه 413 رشته مهند...

ارسلان امرانی – رتبه 952 رشته مهندسی مکا...

شاهین تبریزی – رتبه 2081 رشته مهندسی مکا...

سید محمدرضا حسینی – رتبه 186 رشته حسابدا...

رضا محرمی – رتبه 1618 رشته حسابداری ارشد...

رتبه 3191 رشته حسابداری ارشد 95...

محمدحسن شیرازی – رتبه 59 رشته مهندسی عمر...

احمد علیون – رتبه 121 رشته مهندسی شیمی ا...

حسن خلوتی – رتبه 37 رشته فیزیک ارشد 95...

محمد نادری – رتبه 65 رشته فیزیک ارشد 95...

محمدرضا مبارکی – رتبه 260 رشته فیزیک ارش...

سجاد صدیق – رتبه 36 رشته مهندسی مکانیک ا...

عمادالدین سرآمد – رتبه 62 رشته مهندسی مک...

علی آزادی فر – رتبه 460 مهندسی شیمی و رت...

محمداحسان اسلامی – رتبه 53 رشته علوم اقت...

فرزاد شریف زاده – رتبه 57 رشته الهیات و ...

رتبه 795 رشته مهندسی برق ارشد 95...

محمدحسن پوستچی – رتبه 13 رشته تاریخ ارشد...

اکبر سیفی – رتبه 11 رشته مهندسی کشاورزی ...

علیرضا عرب زاده – رتبه 2 رشته حسابداری ا...

رتبه 80 رشته ایمنی صنعتی ارشد 95...

رتبه 62 رشته مدیریت ارشد 95...

رتبه 11 رشته تاریخ ارشد 95...

میثم فرهمندی – رتبه 266 رشته مهندسی برق ...

درباره ژنتیک...

ثبت اختراع...

تعیین محیط رسوبی و پتانسیل ژنتیکی سازند ...

آموزش پایان نامه نویسی...

میکروسفالی...

ژنتیک پزشکی 2...

ژنتیک پزشکی 1...

ژنتیک پزشکی جلسه اول...

ژنتیک پزشکی جلسه دوم...

ژنتیک پزشکی جلسه سوم...

ژنتیک پزشکی جلسه چهارم...

مدلسازی حلالیت ۵،۲ -دی متیل هگزان و ۳-مت...

بهینهسازی پارامترهای مؤثر بر چاه آزمایی ...

آلودگی های قارچی در نمونه های ژنتیکی منت...

ارزیابی مقاومت به بیماری پژمردگی فوزاریو...

ارزیابی مقاومت به بیماری زردی فوزاریومی ...

بررسی تنوع ژنتیکی ژنوتیپ های عدس ( Lens ...

بررسی پارامترهای ژنتیکی برخی صفات مورفول...

پایان مهلت ثبت نام در آزمون دکتری اعلام ...

سایر دپارتمان ها

کامپیوتر

ژئوتکنیک

پایان نامه و مقاله نویسی ISI

مدیریت MBA

مدیریت اجرایی

مدیریت بازرگانی

مدیریت مالی

مدیریت کارآفرینی

جهانگردی

مدیریت دولتی

مدیریت IT

مهندسی صنایع

ژنتیک

ثبت اختراع

کلمات مرتبط
بدون مجموعه-