مهندسی عمران یکی از رشته های فنی و مهندسی است که بیانگر کاربرد علم در ایجاد سازندگی و عمران یک کشور می باشد. رشته مهندسی عمران در کشور ایران در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تدریس می شود. با بالارفتن مقطع تحصیلی، بدلیل گسترده بودن زیر شاخه ها، زمینه فعالیت محدود و بصورت تخصصی درمی آید. هرچیزی که به آبادی یک کشور باز می‌گردد، مانند ساختمان‌های مقاوم در مقابل زلزله، سیل و آتش، سد، فرودگاه، جاده، برج، تونل، دکل‌های مخابرات و نیروگاههای برق و مصالح سبک، ارزان و با کیفیت، در حیطه کار مهندسان عمران قرار می‌گیرد. فارغ التحصیلان کارشناسی عمران قادر به مدیریت، برنامه ریزی و اجرا و نظارت انواع پروژه ها هستند همچنین فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکتری عمران بعد از انجام پایان نامه مهندسی عمران قادر به ارائه طرح های جدید و نو جهت ساخت مواد اولیه یا اصلاح پیکربندی های سازه های پرکابرد جهت بهره وری بالاتر هستند.
رشته مهندسی عمران به علت نیاز همیشگی کلیه کشورها به ویژه کشورهای در حال توسعه همواره جزو رشته های پرکابرد محسوب شده و اکثر فارغ التحصیلان این رشته بلافاصله جذب صنعت شده و حوزه تخصصی خود به فعالیت می پردازند.
گرایش های رشته عمران :

    مهندسی سازه

    مهندسی ژئوتکنیک (خاک و پی)

    مهندسی محیط زیست

    مهندسی حمل و نقل

    مهندسی سازه های هیدرولیکی

    مهندسی زلزله

    مدیریت ساخت

    راه و ترابری

    سازه های دریایی

   نرم افزارهای کاربردی جهت انجام تحقیقات و پایان نامه مهندسی عمران :

SAP 2000
SAFE
Etabs
ArchiCAD
SDRMAP
Micro Station
Surfer
Plaxis
RISA
Staad Pro 2007
Robot Robin
Abacus
AutoCAD

انجام پایان نامه مهندسی عمران در موسسه مشاور برتر

    موسسه مشاور برتر مفتخر است اکنون با همکاری با بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه مهندسی عمران بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه مهندسی عمران از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.