برای ثبت نام در دوره های آموزشی نرم افزارهای ژئوتکنیک اعم از نرم افزارهای plaxis ، pfc و flac می توانید با شماره 09100187726 و یا با با قرار دادن شماره  و ایمیل خود در پایین صفحه اطلاع رسانی نمایید تا توسط اساتید مجرب مشاوره و یا ثبت نام کنید.

یکی از زیر مجموعه های علم زمین‌شناسی (به انگلیسی: Geology)، علم ژئوتکنیک (به انگلیسی: Geotechnics) می باشد .علم ژئوتکنیک به اطلاعات تکنیکی مربوط به زمین می پردازد که اطلاعات حاصل از علم ژئوتکنیک  میی تواند در کارهای محتلف از جمله در برنامه‌ریزی، اکتشاف، طراحی، ساخت و بهره‌برداری از سازه‌های مهندسی و پروژه‌های عمرانی و معدنی به‌کاررفته و ایمنی و کارایی مؤثر آنها را تضمین می‌کنند.این اطلاعات دامنهٔ گسترده‌ای از داده‌ها را در زمینه‌های مکانیک خاک، مکانیک سنگ، منابع آب، لرزه‌خیزی و زمین‌شناسی مهندسی و زیست‌محیطی شامل می‌شوند. داده‌های ژئوتکنیکی ازطریق اکتشافات سطحی و زیرسطحی زمین تولید می‌شوند.

ژئوتکنيک دانش پويايى است که هدف آن مطالعه مصالح طبيعى موجود در لايه سطحى زمين است.بطور کلى علم ژئوتکنيک  شامل کاربرد مفاهيم مکانيک خاک ومکانيک سنگ در مسائل طرح پى مى باشد.

ژئوتکنيک مطالعه رفتار مهندسى سنگها وخاک ها در محل اجراى طرح هاى عمرانى وارائه راه حل هاى مناسب جهت بهسازى شرايط زمين است.

برای ثبت نام در دوره های آموزشی نرم افزارهای ژئوتکنیک اعم از نرم افزارهای plaxis ، pfc و flac می توانید با شماره 09100187726 و یا با با قرار دادن شماره  و ایمیل خود در باکس زیر مشاوره و یا ثبت نام کنید.