آموزش مقاله نویسی ISI در همه سطوح

برای کلیه رشته های علوم انسانی، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، هنر، پزشکی و کشاورزی

بسیاری از دانشجویان و اساتید مقطع ارشد و دکتری  به مزایای مقاله نویسی و انتشار مقاله های علمی در مجله های معتبر بین المللی کاملا آگاهند و از جمله نیازهای مهم اعضای هیات علمی و دانشجویان محسوب می شود و تمایل بسیار زیادی به نوشتن مقالات علمی دارند. این دانشجویان تحقیقات و مطالعات وسیعی را نیز به انجام رسانیده و داده ها و نتایج بسیار مطلوبی برای ارائه در اختیار دارند.و این در حالی است که آنها جهت نوشتن مقاله اعتماد به نفس کافی را نداشته و نمیتوانند داده ها و اطلاعات ارزشمند خود را آنچنان که شایسته است به نگارش در بیاورند.

موفقیت در امر مقاله نویسی به خصوص مقاله نویسی ISI علاوه بر کسب دانش تخصصی درباره موضوع مورد مطالعه و تسلط بر مبانی نگارش، مستلزم آگاهی از قواعدی است که آشنایی با این قواعد از طریق آموزش اصول مقاله نویسی و تمرین در امر نگارش حاصل می شود.  اما از آنجا که آنها نمیتوانند در ابتدا دیدی روشن از روش تحقیق کاربردی مقاله موردنظر داشته باشند، متاسفانه بیشتر تلاشهای آنها برای کسب داده ها در عمل غیر استفاده و بیهوده میباشند.

برخی سرفصلهای کارگاه مقاله نویسی ISI

سرفصلهای زیر فقط چند موضوع از 100 موضوع نانوشته و نابی است که در کارگاه مقاله نویسی بیان میشود. موضوعات ذیل الذکر موضوعات کلی است و شکافتن این موضوعات و قابل اجرا شدن آنها، نیاز به نکات ریز و ظریف بیشتری را می طلبد که مدرس کارگاه با مهارت خاصی که در این موارد دارد و با تجارب شخصی خود تمامی این راهها را به صورت کاملا تجربی امتحان نموده و برای کارهای پژوهشی خویش به اجرا درآورده است. بیان این فوت های کوزه گری مقاله نویسی ، توانایی قدرت نگارش مقالات بین المللی شرکت کنندگان حضوری را کاملا افزایش میدهد و این خود موفقیتی است برای هر پژوهشگر این مرز و بوم.

    آشنایی با روش تحقیق کاربردی و عملی از مبتدی تا پیشرفته

    آشنایی با روش پیدا کردن موضوع مقاله از مقالات و سایتهای معتبر علمی

    آشنایی با سایتهای معتبر و شناخت آنها از سایتهای نامعتبر

    آشنایی با روش اصولی نگارش مقالات ISI، ISC و ... به صورت جزء به جزء

    آشنایی با مجلات معتبر ISI و تقلبی و نحوه تشخیص آنها

    آشنایی با مجلات پولی و رایگان

    آشنایی با درجات، ضرایب تاثیر و ... مجلات ISI

    آشنایی با روش ارسال قدم به قدم مقالات به مجلات ISI

    آشنایی با فرآیند پیگیری و انتشار مقالات ISI

    آشنایی با فرآیند داوری مجلات بین المللی ISI

    آشنایی با نحوه ارتباطات علمی

مطالب مرتبط :

نحوه نگارش مقاله مدیریت  صنایع - نحوه نگارش مقاله مدیریت مهندسی صنایع - نگارش مقاله مهندسی صنایع - نوشتن مقاله مهندسی صنایع - نحوه نگارش مقاله مهندسی صنایع - روش نوشتن مقاله مهندسی صنایع - طریقه نوشتن مقاله مهندسی صنایع - طرز نوشتن مقاله مهندسی صنایع - نحوه نوشتن مقالات مهندسی صنایعطریقه نوشتن مقاله مهندسی صنایع - روش نوشتن مقاله isi مهندسی صنایع -

نحوه نگارش مقاله مدیریت معماری - نحوه نگارش مقاله مدیریت عمران -

نحوه نگارش مقاله مدیریت مدیریت بازرگانی -

نحوه نگارش مقاله مدیریت مدیریت مالی -

نحوه نگارش مقاله مدیریت مدیریت صنعتی -

نحوه نگارش مقاله مدیریت مدیریت اجرائی -

نحوه نگارش مقاله مدیریت مدیریت MBA -

نحوه نگارش مقاله مدیریت ژئوتکنیک -