از ابتدای راه تا پایان خط در کنار شما می باشیم

تیم تخصصی مشاور برتر ، آماده ارائه خدمات به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تمامی رشته ها در زمینه انجام پروژه های دانشگاهی به زبان فارسی و لاتین  می باشد. این تیم به طور خاص به ارائه خدمات مشاوره حضوری و همکاری در انجام پروژه می باشد.

 

مشاوره و همکاری در زمینه انتخاب موضوع ( به صورت رایگان )

تهیه و تدوین پروپوزال و کلیه فصول پایان نامه کارشناسی ،ارشد و دکتری با نازل ترین قیمت

کیفیت بالای پروژه ها در کمترین زمان

استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقالات ISI

همراه با جلسات آموزشی

مزیت های کار با موسسه مشاور برتر :
تیم متخصص و حرفه ای

موسسه مشاور برتر با بهره گیری از کارشناسانی متخصص، حرفه ای، با تجربه متشکل از دانشجویان مقطع دکتری و فارغ التحصیلانی از برترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه شریف، تهران و... همواره می کوشد تا همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما دانشجویان عزیز باشد. مفتخریم اعلام نماییم که با بهره مندی از تیمی متخصص و حرفه ای و مجرب و کارآزمورده در زمینه انجام پایان نامه پذیرای تمامی دانشجویان در رشته های مختلف از تمامی مقاطع تحصیلی در زمینه انجام پایان نامه، مشاوره پایان نامه، انجام مقاله های ISI و ISC و... هستیم.

پشتیبانی پایان نامه

یکی از وجوه متمایز این موسسه علمی پژوهشی نسبت به سایر فعالان در زمینه انجام پایان نامه تعهد آموزش است، به این معنی که در تمامی مراحل انجام پایان نامه به شما آموزش های لازم داده خواهد شد. کارشناسان این مجموعه به صورت مستقیم تا آخرین روز دفاع پایان نامه شما را همراهی نموده و ارتباط مستقیم دانشجو و کارشناس نیز از جمله برتری های این موسسه علمی پژوهشی است.ما از آغاز تا پایان راه و در تمامی مراحل از جمله پروپوزال، اعمال پیشنهادات احتمالی استاد راهنما همراه شما بوده و مسیر دشوار انجام پایان نامه را برای شما آسان و هموار می نماید. ما همواره می کوشیم تا دانشجویان بتوانند مرحله فارغ التحصیلی خود را با ارایه پایان نامه ای مناسب و درخور به بهترین شکل پشت سر گذارند.

قراداد پایان نامه

پرداخت اقساط، عقد قرارداد آنلاین (غیرحضوری) و یا حضوری انجام پایان نامه، تعهد تحویل کامل پایان نامه در زمان درنظر گرفته شده، تعهد آموزش، ایجاد ارتباط مستقیم مابین کارشناس مرتبط و دانشجو، همراهی دانشجو تا آخرین روز دفاع پایان نامه برخی از وجوه متمایز این موسسه علمی پژوهشی است که پس از عقد قرار داد انجام پایان نامه دانشجو ازآن ها بهره مند خواهد شد. ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم و می کوشیم تا با ارایه یک پایان نامه خوب پایان خوبی را برای دوران تحصیل شما رقم بزنیم. پایان نامه های انجام شده از نظر علمی در سطح قابل قبولی بوده و در صورت درخواست دانشجو می توان با استخراج مقاله از آن ها به تهیه مواردی نظیر مقالات علمی پژوهشی تخصصی، مقاله ISI و مقاله ISC اقدام نمود.

 مزیت های رقابتی

این مجموعه در طول فعالیت خود تا کنون مشاوره و آموزش تعداد زیادی پایان نامه، پروپوزال و مقاله را با موفقیت به انجام رسانده است. هدف ما رهانیدن شما دانشجویان از سردرگمی است. برای نیل به این هدف با بهترین کارشناسان از دانشگاه شریف و تهران در هر زمینه تخصصی همکاری داریم. شما بعد از قرارداد به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط خواهید بود. و تمامی مراحل انجام پایان نامه به این صورت ادامه خواهد یافت. ارتباط مستقیم این مزیت را به همراه دارد که سرعت اعمال تغییرات احتمالی افزایش یافته و در راستای آن کیفیت کار نیز به شکل چشمگیری بهبود خواهد یافت، صداقت و امانت داری شرط کسب اعتماد شماست. خدمات مشاوره پایان نامه این مجموعه کاملا رایگان می باشد.

برای توضیحات بیشتر و آشنایی با روند کار ،لطفا فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.